Amfi Okul Koltuğu

0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Marka: Koltukçu

Ürün Kodu: VB257

Stok Durumu: 1000

KDV Dahil: ₺0
KDV Hariç: ₺0
Satın alabilmek için asgari miktar: 100

Ürün Özellikleri

Ürün istenilen renk ve adette üretilir, ürün ile ilgili teknik şartname için lütfen bizim ile iletişime geçin.
ürünlerimiz 2 yıl + 1 yıl firma garantisindedir, toplu verilen siparişlerde projeye göre teslimat süreleri değişebilir.
Ürün ergonomik yapısı ve hava kanalları sayesinde terleme yapmaz, yanmaz ve alev almaz kumaştan imal edilir.

Ayrıntılar

Ürünlerimizin Renkleri İsteye Göre Üretilir.

İade / Değişim Bilgileri

  • koltukcu.com.tr’den satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.* İade Sürecini Gör
  • Farklı bir model, beden veya renkle Ürün Değişimi yapabilirsiniz.
  • *Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

 

Amfi koltuğu teknik özellikleri (tablalı)

Koltuklar estetik bir tasarıma sahip olup her bir koltuk tek tek kullanılabileceği gibi yanyana düz bir dizi halinde veya yarım yuvarlak (anfi tiyatro biçimi) diziler halinde montajları yapılabilir.


Oturma yerleri karşı ağırlık sistemi ile çalışan bir mekanizma ile hazırlanmış olup, oturaktan kalkıldığı zaman oturak kendiliğinden kalkarak dik vaziyete gelir, geçiş olanağını kolaylaştırır.


Koltuk oturak ve sırt kısımları oturan kişinin bel ve omurga sağlığı dikkate alınarak dizayn edilmiştir. Ayrıca oturak ve sırt kısımlarında terlemeyi engellemek ve konforu artırabilmek amacıyla döşeme kumaşına dikişle tatbik edilmiş klima kanalları uygulanmıştır.


Koltukların oturak ve arkalık dayanma üniteleri metal konstrüksiyon üzerine kalıplarda şekillendirilen poliüretan süngeri ile kaplanış olup, süngerin dansitesi(yumuşaklık derecesi) istenilen şekilde hazırlanır. Sünger 55-57 kg/m dansite ile şekillendirilmiş olup; alev almama özelliğine sahiptir.


Sırt dayama ünitelerinin arka kısımları özel kalıpta şekillendirilmiş 
Ahşap Levha üst 30 mm tabla etrafı 2 mm pvc
Koltuk kaplamalarında kullanılacak kumaşlar müşteri isteğine bağlıdır. Tavsiye edilen kumaş alev almaz ve su geçirmez niteliklere sahip olup teknik özellikleri aşağıdaki gibidir: Boyutlar: Oturma genişliği : 46cm; Oturma Yüksekliği : 45cm ; Sırt Yüksekliği :68cm; Font Derinliği : 44cm
Kumaşın Yapısı: %100 Polyefin; Ağırlık: 313 gr/m2; Sürtünme Haslığı:Kuru: 4/5 ; Yaş: 4/5; Işık Haslığı: (ISO 105 B02) – 5; Aşınma Dayanımı: (BS 5690) % 40.000; Genişlik: 140+/-2

Poliüretan Maddesinin Özellikleri: Yoğunluk(dansite) yüzeyde 400 kg/m olup (130-150 kg/m) serbest dansitedir. Yüzey pürüzsüz olup, altındaki tabaka daha düşük yoğunluklu, sertlik 2.2-2.8 mm 'dir. Test işlemi, 23 mm 'lik plakaya 10 kg basınç uygulanarak yapılmıştır.

Taşıyıcı Özellikler: 40x60 profilden oluşan koltuğumuzun ayak kısımları 45 derece açı ile kesilip; argon kaynağı ile sağlıklı bir şekilde kaynatılır. Ayağımızın ek parçası olarak, 2 mm kalınlığa sahip özel kalıbı ile preste şekillendirilerek mukavemet ve estetik görüntüsü açısından zenginleştirilmiş saçtan oluşan yere daha iyi basması ve sabitlenmesi amacıyla kullandığımız flanş yer almaktadır.

Gövde: Koltuğun sırt ve oturma kısımları, içinde metal konstrüksiyon dan oluşan ve üzeri esnek kalıpta şekillendirilmiş poliüretan sünger maddesi ile kaplanmıştır. Süngerin dansitesi (yumuşaklık derecesi) istenilen şekilde hazırlanır. Normal dansite ise 55-57 'dir.Kişi koltuğa oturduğunda, 45 derecelik bir açıyla geriye yaslanması halinde; sırt kısmını rahat bir şekilde kavrar.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

Yeni Ürünler